Anname lisaks traditsioonilisele 2-aastasele garantiile 5-aastase lisagarantii kandekonstruktsioonidele

Enamik ehitusfirmasid annab sulle seaduses kohustuslikult ette nähtud 2-aastase garantii. Meie kogemus näitab, et suurimad ja majaomanikule kõige kulukamad probleemid ilmnevad kandekonstruktsioonides, millele enamik ehitajaid aga lisagarantiid ei anna.

Profeld annab sulle 2+3-aastase garantii, mis tähendab seda, et ehitise kõige olulisematel (kandvatel) osadel on lisagarantii 5 a. Kui viimistlusega seotud probleeme on suhteliselt lihtne ja odav parandada, siis kandekonstruktsioonide remont on tunduvalt kulukam.

Kuidas lisagarantii aitab sul raha kokku hoida

Lisagarantii olulisust aitab mõista lihtne näide. Uutes majades põhjustab väga sageli probleeme vundamendi vajumine. Kui aluspinnas on korralikult ja ühtlaselt tihendamata, siis ebaühtlaste vajumite tõttu kannatab kogu maja. Kui need vajumid toimuvad esimese 2-aasta jooksul, saab ehitaja kulul praod kinni panna, kuid enamasti toimuvad vajumid hiljem.

Ennetamaks kandekonstruktsioonidega seotud kulukaid probleeme, pöörame väga suurt rõhku just kandekonstruktsioonidele. Enne vundamendi taldmiku valamist kontrollime pinnase kandevõimet, enne aluspõranda valamist kontrollime liiva tihedust jne.

Kuna omame suurt kogemust pinnase mõõtmises ja teostame korralikku ehitusjärelvalvet, oleme oma teenuse kvaliteedis nii kindlad, et pakume oma klientidele 5-aastast lisagarantiid kandekonstruktsioonidele.

Küsi hinnapakkumist