Katuse puhastus lumest ja jääpurikatest
Enne kui katus lumekoormuse all kokku vajub või sulaga tekkinud vette ära upub on vaja katused regulaarselt lumest puhastada. Oleme spetsialiseerunud viilkatuste puhastamisele nii jääpurikatest kui ka lumest. Teeme katused puhtaks kiirelt ja kvaliteetselt. Vajadusel kasutame tõstukeid ja muid abivahendeid. Hinnad olenevalt katuse keerukusest kokkuleppel, alates 1 € /m2

Nimi

Email

Telefon

Teade

Kindel kvaliteet
Kevadest sügiseni ehitame valtsplekist viilkatuseid. Talvel tegeleme viilkatuste puhastamisega sest tunneme ja teame kuidas viilkatused "elavad". On pakutud ka lamekatuste puhastust kuid iga üks jäägu ikka sellele alale milles ta on parim. Meie oleme viilkatuste puhastamises parimad.  
Täidame ohutusnõudeid
Kui keskmine katusepuhastajate brigaad koosneb lehe kuulutuse peale kohale tulnud isikutest kellel pole katusel töötamisest õrna aimugi, siis Meie katusepuhastajad on eranditult pika katuseehitamise staažiga ja oskavad objektiivselt hinnata katusetöödel varitsevaid ohte. Katusepuhastamisel kasutame alati ohutusvahendeid ja piirame maapeale ala kuhu lumi või purikad kukkuda võivad. 
Katus jääb terveks
Kasutame katuse puhastamisel vaid parimat tehnikat ja katusele ohutuid töövõtteid, et katusekatet mitte vigastada. Garanteerime, et peale meie poolt teostatud puhastust jääb katus terveks. 
"Suur tänu! Julgen soovitada firmat Profeld Ehitus neile, kellele on oluline töö kõrge kvaliteet ja töötajate töökultuur."
Kersti-Dagmar Vares KÜ Saha tee 2 Juhatuse liige