Mida on kliendid arvanud Profeld Ehituse teostatud töödest

Siit lehelt leiate Profeld Ehituse klientide arvamused. Kui soovite ülevaadet meie valminud objektidest, vaadake tehtud tööde galeriid.

Tubli töö tehtud maja ehitusega. Ehituse ajal paindlik läbisaamine tellijaga ning hinna-kvaliteedi suhe väga konkurentsivõimeline. Soovitan!

Rauno Nukk

Algusest peale on suhtlemine Profeld Ehitusega olnud  vastastikune koostöö – alates hinnapakkumise koostamisest kuni ehitustöödeni välja. Olen tänulik Profeldile heade soovituste ja ideede eest. Maja ehitati hubane ja ilus. Oleme väga rahul!
Katrin Harjumaalt, Piiri talust

 

Teie grupp töötab väga hästi “juhtoinaga”. Annan kindlasti maksimumpunktid kogu grupile.

Anu

Kogu meeskonna tegevus alates juhatajast kuni töömeesteni oli väga asjalik ja sõbralik, tööde kvaliteet tip-top, kõik toimis täpselt vastavalt kokkulepetele. Ei tekkinud kordagi kahtlust töötegijate professionaalsuses. Soovitan Profeld Ehitust kui partnerit, kellele loota et tööd saavad tehtud nii nagu peab.

Marko
Tuisu 2A, Tallinn

Jätkub vaid kiidusõnu asjaajamistes kontori poolepealt ning töödejuhatajaga. Kõige põhilisem on aga kindlasti ehituskvaliteet ehk ehitusmeeste töö. See on kiiduväärt.

Jana ja Tanel 

Jäime väga rahule nii tööde- juhatajatega kui töömeestega ja soovitame Profeldit kindlasti ka kõigile oma tuttavatele, kes plaanivad oma kodu rajada.

Ave Meisalu
Eramu Pangapealse elamurajoonis.

Tegemist on lubadustest (minu puhul lepingust) kinnipidava ettevõttega. Kuigi järelevalve osas ei tasuks raha kokku hoida, julgen Profeld Ehitust siiski soovitada. Mehed võtavad oma tööd tõsiselt.

Karmo Kõrvek

Profeld Ehitus teostas Tina 6 katusekorrusel uute korterite ehitus- ja viimistlustööd. Tööde kvaliteet ja firma suhtumine vastasid igati ootustele. Julgen soojalt soovitada.

Marko Lind
Tina 6
KÜ Saha tee 2 tegi koostööd 2006.a. kevadel Profeld Ehitusega korterelamu trepikodade viimistlus- ja remonttöödel. Ligi 45 kandideerija hulgast „jäi sõelale“ Profeld Ehitus, kuna ei tekkinud lahkarvamusi tööde mahtudes, tasumistingimustes pangaülekannetena, ehitusjärkude viisi ega ka mitte tööde ettevalmistusperioodi rahastamise osas. Töö näitas, et tegu on kogemustega viimistlejatega, töö kvaliteet oli väga hea. Samuti arvestati tellija täiendavate soovidega, töötajate suhtumine oli hea, kasutatav sõnavara ja käitumine oli igati korrektne.
Käesoleva ajani on meie KÜ 60-krt. elamu trepikojad väga heas korras.
Suur tänu! Julgen soovitada firmat Profeld Ehitus neile, kellele on oluline töö kõrge kvaliteet ja töötajate töökultuur.
Kersti-Dagmar Vares
KÜ Saha tee 2 Juhatuse liige