Valtsplekk katuste paigaldus
Katus laseb läbi? Vajad uut katust mis ka vastu peab? Paigaldame sulle valtskatuse mis on üks vastupidavamaid katusekatteid üldse. Korraliku hooldamise korral peab valtskatus vastu vähemalt 100 aastat.  Meie katusemeistrid on suurte kogemustega just valtspleki paigalduse alal. Pakume "võtmed kätte" valtsplekist katuseid alates vana katuse eemaldusest ja lõpetades uute roovide ja valtspleki paigaldusega. Lisaks teostame ka muid plekitöid nagu veeplekid, vihmaveesüsteemid. Usalda oma katus oma ala meistritele. 

Nimi

Email

Telefon

Teade

Kindel kvaliteet
Üle 10 aastase kogemusega valtskatuse meistrid saavad hakkama ka kõige keerukamate valtsplekist katustega. Valtsimisel kasutame vaid korralikke materjale ja kõik liited teeme topeltvaltsiga. Meie katused ei kolise ei vihma ega tuulega. Me ei kasuta "turuvarblasi" kes paratamatult kvaliteedi alla viivad.  Meil on kindel katuseehitajate tiim kes ei vahetu. See garanteerib alati kvaliteetse ja vettpidava katuse. 
Garantii 5 aastat
99% katuse ehitajatest annab oma töödele seadusjärgse garantii 2 aastat (kauem silikoon ei kesta ja katus hakkab lekkima). Meie oleme oma tööde kvaliteedis kindlad ja anname 5 aastase garantii. Kui katuse ehitamisel on tehtud mingisuguse viga, siis 5 aastaga see viga kindlasti ilmneb ja saab meie kulul parandatud. Iga objekti kohta sõlmime ka koguvastutuskindlustuse CAR. 
Üks katus korraga
Kuna meil on kindel valtsimeistrite meeskond kes teeb ühe valtsplekk katuse korraga. Enne ei lahku kui katus valmis ja klient on rahul. Pühendume vaid ühele katusele korraga tagab parima kvaliteedi.
"Suur tänu! Julgen soovitada firmat Profeld Ehitus neile, kellele on oluline töö kõrge kvaliteet ja töötajate töökultuur."
Kersti-Dagmar Vares KÜ Saha tee 2 Juhatuse liige